Türkiye’nin Neşesini Artırıyoruz

DinozorApps gururla takdim eder. Eğlence için tasarlanmış 3 adet telefon şakası ürettik (2020). Türkçe konuşan ve anlayanları eğlendirmek için attığımız adımlar büyüdü. Hepsi senin sayende. Teşekkür ederiz.

Türkiye’yenin Neşesini az da olsa artırmak bizi mutlu ediyor. Telefon Şakası uygulamasını 350 bin kişi kullandı (19 Eylül 2017). Şakalar yapıp arkadaşlarınızla çok güldünüz. İnsanların eğlendiğini görmek bizi mutlu etti. 2020 yılı itibariyle Telefon Şakası 2 milyon kişi tarafından kullanıldı ve buna dünyadaki Türkler de dahil.

Telefon Şakasına olan yoğun talebiniz bizi harekete geçirdi ve yeni bir fikirle yepyeni bir telefon şakası yapmaya karar verdik. Sonunda ortaya eğlenceli başka bir şaka daha çıktı. Bu konuda sizlerden çok ilham aldık. Yorumlarınız, önerileriniz ve düşünceleriniz bize ilk günden ışık tutuyor.

Türkiye’nin neşesini artırıyoruz, minik de olsa

Şerif Çiçekdağ

Eğlence dolu bir hayat insanı mutlu eder. İnsan yüzündeki gülümsemenin gücü ile girdiği her ortama umut getirir. Gülümseme umuttur. Sadece Dinozor Uygulamaları değil, her eğlenceli uygulama hayatımızı her gün daha iyi hale getiriyor. Bu yüzden neşeli arkadaşlarımızı daha çok seviyoruz. Hayat her zaman ciddidir, bu kesin, ama biz robot değiliz. Sanki beynimizde bir çip varmış gibi bizden istenenleri tam olarak yapacak kadar alçalmadık. Özgürüz çünkü biz insanız. Mutlu olmak için ciddi şeylerden sıyrılıp, keyifli ve eğlenceli bir hayata yelken açabiliriz. Sizi neşelendirmek için çok çalışıyoruz Bilgisayarlar ve uygulamalar mutluluğumuz için, onları birbirimize karşı kullanmak yerine birbirimize yakınlaşmak için kullanmalıyız. İçinizdeki çocuğu temiz tutun, sevinçle yaşayın, umutla yaşayın, sevin ve gülün. O kadar gülün ki, varsa düşmanlarınız bile size gülerek eşlik etsin.

DinozorApps | Şerif Çiçekdağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir