Türkiye’nin Neşesini Artırıyoruz

 Dinozor Apps olarak bugün gururla takdim ettiğimiz eğlence için tasarlanmış 2 telefon şakası ürettik. Yüzde yüz yerli malıdır. Bu topraklarda ve bu topraklar için üretildi. Bu dili konuşan ve anlayanları eğlendirmek için attığımız adımlar büyüdü ve ektiğimiz tohumlar bugün meyveler verdi. Hepsi tamamen sizin sayenizde. Muhtemelen bu yazıyı okuyan kişi yani senin sayende oldu bu. O yüzden sana teşekkür ederiz.

Türkiye’nin Neşesini Artırıyoruz

Telefon Şakası uygulamasını 350 bin kadar insan indirdi (19 Eylül 2017) ve arkadaşlarına şakalar yaptı ve hep beraber güldüler. İnsanların eğlendiğini görmek bizi butlu etti. Daha fazlasını yaparsak belki daha çok insan gülebildi. Denedik. Şu an kim bilir kime șaka ediyorsunuz  (durma şakaya devam et😃)

Telefon Şakasına olan yoğun talebiniz bizleri harekete geçirdi ve yeni bir fikir ile yep yeni bir telefon şakası yapmaya karar verdik. Sonunda ortaya nur topu gibi olmasa da abisi kadar eğlenceli başka bir şaka çıktı. Sizlerden bu konuda çok ilham aldık. Yorumlarınız tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz bize ilk günden beri ışık tutuyor. Yolumuzu bulduk :p

Türkiye’nin neşesini artırıyoruz, minik de olsa

 Eğlence dolu bir hayat bir insanı mutlu eder. Bir insan yüzündeki gülümsemenin gücü ile girdiği her ortama umut götürür.  Gülümseme umuttur. Sadece biz Dinozor Apps değil Neşeli her uygulama hayatımızı her yeni gün  daha da güzel bir hale getiriyor. O yüzdendir ki neşeli arkadaşlarımızı daha çok severiz. Hayat hep ciddi, orası kesin ama biz robot değiliz. Beynimize çip takılmış gibi bizden her isteneni harfiyen yapacak kadar alçalmadık. Biz özgürüz çünkü insanız. Mutlu olmak için ciddi şeylerden sıyrılmayı başarıp neşeli ve eğlenceli hayata ⛵ yelken açabiliriz.

Neşeli olmanız için çok çalışıyoruz

Bilgisayarlar uygulamalar hepsi bizim mutluluğumuz için onları birbirimize karşı değil birbirimize yaklaşmak için kullanırsak bu etki güzel tepki doğurur.

İçinizdeki saf çocuğu saf tutun, neşeyle yaşayın, umutla yaşayın, sevin, sevilin, gülün ama öyle böyle değil… O kadar çok gülün ki varsa düşmanlarınız bile, kahkaha atsın. dostlarınızın gülmekten yanakları ağrısın. Kalbinizdeki ve ruhunuzda ve aklınızdakiler el ele tutuşsun.

 

Telefon Şakası uygulamasını ücretsiz indir.

Telefon Şakası ses kaydı kadın ses kaydı erkek sesi kız sesi ses kayıtları alo şaka alo.dinozorapps.com android uygulama iphone ipad ve windows ve mac bilgisayarlardan telefon şakası yapılır.
Telefon Şakası Uygulaması

Sekreter Şakası uygulamasını ücretsiz indir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir