Biz Türkiye’nin Neşesini Artırıyoruz

Biz Türkiye’nin Neşesini Artırıyoruz

Minik de olsa 🙂

 Dinozor Apps olarak bugün gururla takdim ettiğimiz eğlence için tasarlanmış 2 telefon şakası ürettik. Yüzde yüz yerli malıdır. Bu topraklarda ve bu topraklar için üretildi. Bu dili konuşan ve anlayanları eğlendirmek için attığımız adımlar büyüdü ve ektiğimiz tohumlar bugün meyveler verdi. Hepsi tamamen sizin sayenizde. Muhtemelen bu yazıyı okuyan kişi yani senin sayende oldu bu. O yüzden sana teşekkür ederiz.

 

Telefon Şakası uygulaması

Telefon Şakası
Telefon Şakası

Telefon Şakası uygulamasını 350 bin kadar insan indirdi (19 Eylül 2017) ve arkadaşlarına şakalar yaptı ve hep beraber güldüler. İnsanların eğlendiğini görmek bizi butlu etti. Daha fazlasını yaparsak belki daha çok insan gülebildi. Denedik. Şu an kim bilir kime șaka ediyorsunuz  (durma şakaya devam et😃)

 

 

Sekreter Şakası uygulaması

Sekreter Şakası
Sekreter Telefon Şakası

Telefon Şakasına olan yoğun talebiniz bizleri harekete geçirdi ve yeni bir fikir ile yep yeni bir telefon şakası yapmaya karar verdik. Sonunda ortaya nur topu gibi olmasa da abisi kadar eğlenceli başka bir şaka çıktı. Sizlerden bu konuda çok ilham aldık. Yorumlarınız tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz bize ilk günden beri ışık tutuyor. Yolumuzu bulduk :p

 

 

Neşeli olmanız için daha çok çalışıyoruz

 Eğlence dolu bir hayat bir insanı mutlu eder. Bir insan yüzündeki gülümsemenin gücü ile girdiği her ortama umut götürür.  Gülümseme umuttur. Sadece biz Dinozor Apps değil Neşeli her uygulama hayatımızı her yeni gün  daha da güzel bir hale getiriyor. O yüzdendir ki neşeli arkadaşlarımızı daha çok severiz. Hayat hep ciddi, orası kesin ama biz robot değiliz. Beynimize çip takılmış gibi bizden her isteneni harfiyen yapacak kadar alçalmadık. Biz özgürüz çünkü insanız. Mutlu olmak için ciddi şeylerden sıyrılmayı başarıp neşeli ve eğlenceli hayata ⛵ yelken açabiliriz.

Bilgisayarlar uygulamalar hepsi bizim mutluluğumuz için onları birbirimize karşı değil birbirimize yaklaşmak için kullanırsak bu etki güzel tepki doğurur.

İçinizdeki saf çocuğu saf tutun, neşeyle yaşayın, umutla yaşayın, sevin, sevilin, gülün ama öyle böyle değil… O kadar çok gülün ki varsa düşmanlarınız bile, kahkaha atsın. dostlarınızın gülmekten yanakları ağrısın. Kalbinizdeki ve ruhunuzda ve aklınızdakiler el ele tutuşsun. 😂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir