Sekreter Şakası Kolay Kullanım Kılavuzu

Sekreter Şakası Kolay Kullanım Kılavuzu

Telesekreter şakası nasıl yapılır  resimlerle adım adım anlatıyoruz.

 

Kulaklık ile sesi karşıya iletmek

Sesi kulaklıkla ilet
Sesi kulaklıkla ilet.  Sekreter Şakası için yöntem

 

 Aklınıza gelen bir şey olursa yazının hemen altında yorum alanına uzun uzun yazabilirsiniz. Telefonumuz açıkken uygulamaları açıyoruz. Ve uygulamalar arasından da Telesekreter Şakası ikonuna basıyoruz. Açıldı. Şimdi telefonun/ tabletin/bilgisayarın sesini iyice artırın.

 

Telefon arama ekranı
Telefon araması
Rehberden bir arkadaşınızı arayın. Kapatın. Sadece Çaldırın. Size dönmesi için aramasını bekleyin 😀 Arama bağlantısı kurulurken… O sizi ararken,
Sekreter Şakası
Sekreter Şakası

 Telefonunuzdaki Menü tuşuna basın. Böylece Arka planda çalışan Telesekreter Şakası uygulamasını görebilirsiniz. Resimde üstte Telefon 📞 Arama ekranı varken altta Telesekreter Şakası 😂 uygulaması bulunuyor hemen açın. (sıralama önemli değil değişebilir) Menü tuşu ile geçiş yapmanız kolay olacaktır. Hatta şakayı yapmadan önce arama ekranında iken Şaka uygulamasını öne geriye alma denemeleri yapın 😀

Operatör Şakası
Operatör Şakası. Telefon ve sekreter şakası

Sesi Karşı tarafa iletmek

Şu an Arka planda Telefon açık. Ve şaka uygulaması da önünüzde duruyor istediğiniz tuşla başlayabilirsiniz. Eğlence tamamen sizin Hayal gücünüzün eseri olacak.

 

 

Sesi iki telefonla iletme
Sesi iki telefonla iletme – Telefon  Sekreter Şakası için yöntem

 

Resimde görüldüğü gibi, Kulaklıklardan birini mikrofona yakın tutun diğeri kulağınıza takılı olsun. Böylece şakayı siz de duyarsınız. Telefon üzerinde iki mikrofon bulunur biri altta biri üstte bir de kulaklıklar üzerinde mikrofon bulunur. Telefonun çaldığında şaka seslerini duyurmak için Kulaklıklardan birinden faydalanıyoruz.

6 thoughts on “Sekreter Şakası Kolay Kullanım Kılavuzu

Yorum yaz