Sesi Karşı Tarafa İletmek

Telefon Şakası için sesi karşı tarafa iletmek 🔊👂 Merhaba, bazı cihazlardan ses karşı tarafa gider. Örneğin Meizu Mx4’ün ilk Android sürümleri ile mümkündü. Ancak anlaşılan artık Android İşletim sistemi buna müsaade etmiyor. Bunun nedeni çağrı esnasında kaliteli görüşme sağlayabilmek. Android OS, görüşme esnasında, cihazda çalan bütün sesleri otomatikman kısıyor. Yani müzik çalarken veya video izlerken her ses durduruluyor! İşte Telefon Şakası uygulamasında çalan sesler de cihaza göre bundan nasibini alıyor. Böylece sadece çağrı sesi karşı tarafa gidiyor yani mikrofondaki sesler. Peki bunun bir çözümü yok mu? Var. Araştırıp bulduğumuz dört yöntem var. Aşağıda denenmiş başarılı yöntemlerden bazıları verilmiştir. Bir sesin duyulması sadece biraz çalışma gerektirir. Dilerseniz çözümlere geçelim.

İki telefon kullanma ☎️📲

İki Telefon Kullanarak Telefon Şakası Yapma: İki arkadaş bir araya gelip telefonda şaka yapabilir. Bir telefon görüşmesi yapmak ve diğer telefon şakası seslerini çalmak için. İstediğiniz birini arayın… Bu uygulamayı kendi telefonundan açın. Yanınızdaki arkadaşınız ise aramayı yönetmesine izin verin. Telefonun sesini sonuna kadar artırın. Çağrı bağlandığında sesleri çalın.

Sesi iki telefonla iletme
Sesi iki telefonla iletme

Kulaklık kullanarak 🎧

Kulaklık Kullanarak Telefon Şakası Yapma: Sesi iletmek için tek telefon yeterlidir. Bu yöntemde kulaklık kullanılıyor. Kulaklıklardan birini kablodaki mikrofona yakın tutun. Diğer kulaklık ise tüm sesleri duymanız için kulağınızda takılı olsun. Böylece çağrıyı kolay yönetebilirsiniz. Bir arkadaşınızı arayın. Sonra
Telefon Şakası uygulamasını açın. Sesi uygun seviyeye yükseltin. Sesleri çalın.

Sesi kulaklıkla ilet
Sesi kulaklıkla ilet

Youtube üzerinden ▶️

Youtube Üzerinden Telefon Şakası Yapma: En iyi telefon şakası yöntemleri arasında, Youtube üzerinden telefon şakası yapmaktır. Şaka videosu başlatılır. Sesler önceden ayarladığımız şekilde otomatik olarak oynatılır. Sesler oynatılmaya başlamadan önce birini arayıp çağrıyı hazırlamanız gerekir. Çağrı bağlandığında videoyu oynatın. Video sesini önceden test edin. Yüksek veya düşük ses olmamalı. Ses baştan sonra aynı seviyede olmalıdır! YouTube kanalımıza 10 tane şaka için ses kayıtları mevcuttur. Youtube Üzerinden Telefon Şakası üzerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Telefon Şakası Youtube kanalımız:

Telefon Şakası Youtube kanalı
Telefon Şakası Youtube kanalı

Web sitemiz İle 📳

Alo.DinozorApps.com Üzerinden Telefon Şakası Yapma: Bu yöntem Youtube yöntemi gibidir. Bilgisayar ve tabletten ve internete bağlanan her cihazdan bu şekilde telefon şaka yapmak mümkündür. Youtube üzerinden telefon şakası yapmaktan farkı şudur: Sitemizde sesleri kendiniz tek tek seçip oynatabilirsiniz. Bir telefon ile arama yaparken, web tarayıcılarıyla şaka yapmaktır. Kendi telefonunuzdaki web tarayıcısı bile olur. Özellikle Android uygulamayı yükleyemeyen diğer platformlar içindir. İnternete bağlı bir web tarayıcısı ile sitemizi açın. Sonra bir telefon ile rehberden birini arayın. Sitemizden sesleri oynatın. Hepsi bu kadar.

Yardım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir