Sesi Karşı Tarafa İletmek

Telefon Şakası için sesi karşı tarafa iletmek.

Merhaba, bazı cihazlardan ses karşı tarafa gider. Örneğin Meizu Mx4’ün ilk Android sürümleri ile mümkündü. Ancak anlaşılan artık Android İşletim sistemi buna müsaade etmiyor.

Bunun nedeni çağrı esnasında kaliteli görüşme sağlayabilmek.

Android OS, görüşme esnasında, cihazda çalan bütün sesleri otomatikman kısıyor. Yani müzik çalarken veya video izlerken her ses durduruluyor! İşte Telefon Şakası uygulamasında çalan sesler de cihaza göre çalar.

Telefon Şakası için sesi diğer tarafa iletmek için. Bir telefon görüşmesi sırasında harici sesler duyulamaz. Bunun nedeni, görüşme sırasında kaliteli konuşmaları sağlamaktır. Android OS, bir arama sırasında cihazda çalan tüm sesleri otomatik olarak kapatır. Böylece müzik çalarken veya video izlerken her ses duraklatılır! Burada Phone Prank uygulamasında çalınan sesler de duyulmayabilir. Böylece sadece arama sesi yani mikrofondaki sesler karşı tarafa gider. Peki bunun bir çözümü var mı? Keşfettiğimiz birkaç yöntem var.

İki Telefon Kullanın

İki Telefonda Telefon Şakası Nasıl Yapılır?

İki arkadaş bir araya gelip telefonda şakalaşabilir. Bir telefon arama yapmak için, diğer telefon ise şaka seslerini çalmak için kullanılacak. Sen Çağrı yap. Arkadaşınızın telefon şakası uygulamasından sesleri çalmasına izin verin.

make your voice heard across for phone pranks with two phone
iki telefonla telefon şakası

Kulaklık Kullanın

Mikrofon özellikli kulaklıkla Telefon Şakası yapmak

Sesi iletmek için bir telefon yeterlidir. Bu yöntem için mikrofonlu bir kulaklığa ihtiyacınız var. Kulaklığı telefona takın. Kulaklıklardan birini kulaklıktaki mikrofona yakın tutun. Tüm sesleri duyabilmeniz ve şakaya devam edebilmeniz için diğer kulaklık kulağınıza takılmalıdır. Böylece aramayı kolayca yönetebilirsiniz. * Kulaklıklardan birini telefonun mikrofonuna tutmayı da deneyebilirsiniz.

make your voice heard across for phone pranks with  headphone
kulaklıkla telefon şakası

Youtube Aracılığıyla

Youtube’da Telefon Şakası Yapmak:

Şaka yapmanın en iyi yollarından biri Youtube ile şaka yapmaktır. Kanaldaki videolardaki sesler, önceden ayarladığımız gibi otomatik olarak oynatılacaktır. Videoyu açın ve bekleyin. Şirin bir arkadaşını ara. Telefon görüşmeniz başladığında videoyu oynatın.

Telefon Şakası Youtube kanalı
Telefon Şakası Youtube

ALO.DinozorApps.com üzerinden

Sitemizde Telefon Şakası Yapmak:

Bu yöntem, önceki Youtube yöntemine benzer. Bu şekilde bilgisayarlardan, tabletlerden ve internete bağlı herhangi bir cihazdan şaka aramaları yapmak mümkün. Youtube’da şaka yapmaktan farkı, sitemizde sesleri tek tek seçip çalabilmenizdir.

https://alo.dinozorapps.com/

Yorum yapın