AloŞaka App

AloŞaka Sekreter Telefon Şakası. Yeni nesil eğlenceli telefon şakaları. Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor… şakası ve fazlası bu uygulamada. Arkadaşlar arasında yeni telefon şaka eğlencesi.

Alo Telefon Şakası uygulaması
Alo Telefon Şakası uygulaması
 • Operatör telefon şakası
 • Sekreter telefon şakası
 • Santral telefon şakası
 • Tele market telefon şakası
 • Kadın Sevgili Şakası
 • Tuş sesiyle Telefon Şakası
AloŞaka Uygulama Videosu

Öneri yaz

AloŞaka Telefon Şakası uygulamasına eklemek istediğiniz öneri sesler veya cümleler varsa bunları Öneri sayfasına ekleyebilirsiniz.

Taktik öğren

Bu şakayı daha etkili kullanmak için hazırladığımız bazı özel taktikler var. Taktikler Telefon Şakası için taktikler sayfasını ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Cihazınızda şakayı nasıl uygulayacağınızı öğrenin. Sesleri karşı cihaza iletmek için hazırladığımız dört yöntemi keşfedin. AloŞaka Telefon Şakası kolay kullanım kılavuzu sayfasını ziyaret edin.

AloŞaka – Telefon Şakası için puan ver

Uygulamamız için Play Store’da yorum yazabilir veya değerlendirebilirsiniz. Puan vermek için tıklayın Telefon Sekreter Şakası Kadın sesleri ile telefon şakaları yapın alo şaka alo.dinozorapps.com Telefon şakaları operatör sekreter ve market şakaları

AloŞaka Telefon Şakası Android uygulamasını Yükle

Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz indirmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin. İyi eğlenceler dileriz. Alo Şaka Telefon Şakası uygulamasını hemen İNDİR

Yardım!

One thought on “AloŞaka App

 • Nisan 19, 2020 tarihinde, saat 4:06 am
  Permalink

  Operator kısmına “aradığınız numara kullanılmamaktadır” sesini de kaydederseniz çok güzel olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir