Sekreter Şakası için Taktikler

Merhaba, Telefon şakası olarak kullanacağımız bu yeni nesil Sekreter Telefon için bazı taktikleri aşağıda listeledik. Bu arada aklınıza komik taktikler gelirse neden aşağıdaki yorumlara yazmayasınız? Güzel olacak, birlikte gülelim ve keyifli anlar yaşayalım. Sizi arayanlara, “Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor…” adlı en ünlü telesekreter sesini dinletin. Çok eğlenceli olacak…

Tele sekreter şaka taktikleri

Sekreter Şakası için çok eğlenceli taktikler.

  1. Birini arayın ve bekleyin. O da sizi aradığında: “Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor…” sesini dinletin. Böylece sanki telesekreter cevap veriyormuş gibi görünecek.
  2. Halka açık bir yerde şaka yapalım şimdi de. Sessiz bir ortam olursa şaka daha etkili olur. Şu sesi dinletin, ” Aradığınız kişinin hangi cehennemde olduğunu biz de bilmiyoruz…” Bravo! artık dikkatleri çektiniz.

Operatör sesleri ile sözlü şakalar

Sekreter şakası ile telefon operatörü şakaları yapabilirsiniz. Aşağıdaki sözler Android uygulama içinde vardır. Web sitemizde şurada bulabilirsiniz.

  1. SozdeBilim.com’a hoşgeldiniz. For English press 9. Güvenliğiniz için görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır. Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız Ar-ge için 1’i Örnekler için 2’yi Operatör için lütfen 0’ı tuşlayınız. Birazdan bir müşteri temsilcimiz size yardımcı olacaktır, lütfen hattan ayrılmayınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.

2. Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz…

3. Aradığınız kişinin ödenmemiş borcu bulunmaktadır. Ödemek istiyorsanız 1’e basın. Çıkmak için 9’a basın.

4. Aradığınız kişiye ulaşıla… -Yeter be az önce ulaşılamıyor dedik ya! Neresini anlamadınız. Lütfen hattı meşgul etmeyiniz.

5. Aradığınız kişinin hangi cehennemde olduğunu biz de bilmiyoruz.

6. Aradığınız kişi şu anda başka biriyle görüşüyor. Lütfen hatta kalınız yada daha sonra tekrar deneyiniz. 7. Aradığınız kişi size cevap vermek istemiyor. Telefonun sesini kıstı…. Cebine koydu…. Şimdi de gülüyor…

7. Aradığınız Şebek’e şu anda ulaşılamıyor.

8. Sayın kullanıcı, şebekeye erişiminiz borcunuzdan dolayı reddedilmiştir.

9. Aradığınız kişi telefon numaranıza bakıp telefonu kenara attı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

10. Aradığınız kişi, kendisine ulaşılmasın diye uçak moduna aldı…

Not: Sesi Karşı Tarafa İletmek

Eminim benzer veya daha eğlenceli fikirleriniz vardır ve şu anda eğleniyorsunuzdur 

Kendine iyi bak ve her zaman çok eğlen.

“Sekreter Şakası için Taktikler” üzerine 9 yorum

  1. Alo ben Ayşe sevgili olalım mı gibi olabilir

    Yanıtla

Yorum yapın