Öneri

Telefon Şakaları için öneri

Merhaba arkadaşlar,

Telefon şakası, Sekreter şakası için öneri yapmak isterseniz lütfen bu sayfanın altıdaki yorum alanlarını dilediğinizce kullanın. Bu sayfa tamamen sizin önerileriniz ile aydınlanacaktır.

 

Telefon Şakası için Öneri

Telefon şakası uygulaması için önerileriniz olduğunu biliyoruz. Hatta şikayetlerinizi de alalım. İsteklerinize değer veriyoruz. Sizlerin önerileri ışığında uygulama bugün 2 milyon kullanıcıya ulaştı. Birlikte eğlenmeye devam edelim. Sadece ne istediğini yazman yeter.  Not alıp güncellemelerde hayata geçireceğiz. Tabi her önerinizi yapmaya zaman ve imkanımız yetmeyebilir. Darılmaca gücenmece yok. Bizim için değerlisiniz.

 

Sekreter Şakası için Öneri

Sekreter şakası uygulaması bugün sayenizde 200 bin kullanıcıyı aştık. Birlikte başardık. Daha fazla önerileriniz varsa çekinmeden ekleyin. Sekreter şakası için operatör cümleleri eklediğinizde bizler çok mutlu olduk. Tek başımıza eğleniyorduk ama sizler de eklenince bu işi yaptığımız için daha fazla mutlu olduk. Biz birlikte daha iyiyiz. Eğlenmeye devam edelim. Aklına geleni yaz çekinme lütfen.

 

Öneri yaptığınızda bazı şeyleri düzeltiyoruz ve ya daha iyi hale getiriyoruz. Sayenizde daha iyi işler başardık. Önerileriniz bize ışık oluyor. Yorumlarınız bizi eğlendiriyor. Biz birlikte daha çok eğlenceliyiz.

Sevgiler ve saygılar dileriz…

 

Telefon Şakası  | DinozorApps

Öneri” için 21 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir